Fidanlık, Tüm Fidan Çeşitleri
menubar
Sepetim Giriş Yap
250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

Chandler Ceviz Fidanı (Tüplü)

Bu kategoride Chandler Ceviz Fidanı (Tüplü) Fiyatını öğrenebilir, Chandler Ceviz Fidanı (Tüplü) hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve online sipariş verebilirsiniz.
%33
İndirim
44.50 TL
Benzer Ürünler

Türkiye’de yapılan araştırmalarda chandler ceviz fidanının 1400 metre rakıma kadar olan topraklarda yetiştirilebildiği tespit edilmiştir. Chandler ceviz Azerbaycan’da ve Türkiye’de hatta dünyanın bir çok bölgesinde en çok dikimi yapılan ceviz çeşidi olarak bilinir. Bunun en önemli nedeni ise veriminin yüksek olması ve hastalıklara karşı dayanıklı olmasıdır. Chandler fidanı yarı yayvan büyür; meyvesi bol ve lezzetlidir. Şekil bakımından ise az pürüzlü ve ovaldir. Kabuğundan kolay ayrılmasıyla bilinir. Sıcak iklimlerde dahi yaprak yanmasına karşı dayanıklılığı yüksektir. Chandler cevizi genellikle eylül ayında hasat edilmekte, hasat zamanı iklime göre değişiklik göstermektedir.

Fidanlik.com.tr  Muğla/Fethiye ve Manisa/Ahkisar bölgelerinde bulunan seraları ile ceviz, badem ve nektarın fidanları üretmekte ve bu üretimde Türkiye’nin en büyük fidan üreticileri arasında yer almaktadır. Tüm üretilen fidanlar sertifikalıdır. Fidanların hastalıklara karşı dayanıklı olması ve orjinallik tespiti bu sertifikalar ile devlet tarafında denetlenerek verilmektedir.

Fidanlik.com.tr Türkiye’de ve Azerbaycan’da pek çok ceviz bahçesi kurulumu gerçekleştirmiştir. Kendi üretimimiz olan chandler cevizleri açık köklü Yada tüplü şekilde yetiştirip satışa hazırlamaktayız.

Açık Köklü Fidan Nedir?

Sadece kışın ekim dönemi diye adlandırılan zaman aralığında ekilebilen fidanlara açık köklü fidan denmektedir.

Tüplü Fidan Nedir?

Tüplü fidan ise kökleri bir poşet içerisinde korunan yılın her dönemi toprağa ekilebilen fidanlardır.  T

üplü fidanların boyları açık köklü fidanlara göre daha kısadır. Ancak ekildiğinde hızlı bir şekilde bu boy farkını kapatarak aynı seviyeye gelirler.

whatsapp Tıkla İletişime Geç - +90 (532) 616 48 45